نحوه‌ی ثبت سفارش و دریافت محصولات

خیالتون راحت باشه، چون ما در کنار شماییم

“انتشارات تلاوت آرامش”، در تمام مراحل همراه شماست تا با خیالی آسوده سفارش خودتون رو ثبت و دریافت کنید. لطفا مطالب این بخش رو با دقت مطالعه کنید تا سوالات و ابهاماتتون برطرف شه.

ثبت سفارش از طریق سایت

آسان، سریع و دقیق

انتخاب محصول و ثبت سفارش

در این مرحله ابتدا کتاب مورد نظرتون رو به سبد خرید اضافه کنید و بعد از اون باید بخش فرم ثبت سفارش رو تکمیل و اطلاعات مورد نیاز رو وارد کنید. از اطلاعاتی که شما وارد می‌کنید برای ارسال سفارش استفاده می‌شه پس در وارد کردن اطلاعاتتون دقت لازم رو داشته باشید.

پرداخت وجه

بعد از ثبت سفارش و تکمیل اطلاعات لازم در بخش فرم ثبت سفارش نوبت به پرداخت وجه می‌رسه، که با انتخاب گزینه‌ی پرداخت از طریق درگاه امن Pay.ir می‌تونید به راحتی پرداخت خودتون رو انجام بدید.

دریافت سفارش

در نهایت سفارش شما بعد از اونکه آماده شد با شما تماس گرفته می‌شه تا هماهنگی نهایی برای ارسال انجام بشه.سفارشات به وسیله‌ی پست و یا تیپاکس انجام می‌شه.

ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی

با استفاده از ایتا، بله

انتخاب محصول و ثبت سفارش

شما با استفاده از ایتا، بله می‌تونید با هماهنگی مستقیم ما سفارش خودتون رو ثبت کنید. ابتدا محصول مورد نظر خودتون رو به ما اعلام می‌کنید.

پرداخت وجه

بعد از دریافت اطلاعات سفارشتون، مبلغی که باید پرداخت کنید بهتون اعلام می‌شه و شما از طریق پرداخت کارت به کارت می‌تونید پرداخت رو انجام بدید و بعد از پرداخت، سفارش شما ثبت قطعی می‌شه. توضیح دریافت سفارش در بالا داده شده.