نفسی جدید روانه بازار کتاب شد.

کتاب “نفس” نوشته بهزاد دانشگر

به گزارش روابط عمومی انتشارات تلاوت آرامش، داستان “نفس” نوشته بهزاد دانشگر توسط انتشارات تلاوت آرامش منتشر و راهی بازار نشر شد.

این نویسنده که کتاب‌هایی همچون “دختران آفتاب”، “ادواردو”، “پادشاهان پیاده” را در کارنامه خود دارد و به تازگی کتاب “ماه بلند” را به اتمام رسانیده، این بار اقدام به نوشتن رمان “نفس” کرده است.

این کتاب زندگینامه‌ای داستانی با تم عاشقانه است که داستان زندگی دختر نوجوانی به نام لیلا را روایت می‌کند. لیلا دختری در آستانه جوانی است که با آداب و سنت‌های قدیمی خانواده دچار تعارض شده است. او درگیر یک رابطه عاشقانه یک طرفه شده و مورد سو استفاده قرار می‌گیرد.

مخاطب این رمان، نوجوانان و جوانانی هستند که ذهن‌شان مملو از سوالاتی است که از تقابل سنت و مدرنیته ایجاد شده‌؛ جوانانی که می‌خواهند به روز و مدرن باشند اما با معیارهایی که لزوماً آنها را به مسیری درست هدایت نمی‌کند.

“نفس” بر اساس واقعیت و برگرفته از خاطرات خانم لیلا.غ است که آن را تبدیل به یک رمان باور پذیر و قابل تجربه نموده است. نویسنده سعی کرده در نگارش این رمان، ضمن وفاداری به خاطرات واقعی، از قدرت داستان پردازی خود برای ایجاد کشش بیشتر در روایت ماجراها و حوادث کمک بگیرد.

گفتنی است طراحی جلد این کتاب توسط مجید زارع که از طراحان شناخته شده و موفق حوزه کتاب است انجام شده است.

این کتاب را می‌توانید با ۲۲۴ صفحه و قیمت ۲۵,۰۰۰ تومان از کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور تهیه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها