«فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» حرف‌ تازه‌ای برای خواندن دارد

انتشارات تلاوت آرامش بعد از انتشار رمان «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» و بازخورد مثبت مخاطبان و همچنین توصیه کارشناسان در این حوزه، تصمیم گرفت چاپ جدید کتاب حاضر را با بازنویسی روانه کتابفروشی‌ها کند. در حال حاضر، مخاطب با رمانی مواجه است که همان داستان قبلی است، اما در پرداخت متفاوت است.

مخاطب اصلی «رمان فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» زنان به ویژه دختران جوان و نوجوان هستند. به همین دلیل، در ویراست جدید تلاش شده با افزودن محتوای جذاب‌تر و کاربردی‌تر در داستان، کتاب بیشتر از قبل به مخاطب خود نزدیک شود و با حذف قسمت‌هایی از داستان که برای مخاطب جذاب نبوده، این کتاب خواندنی‌تر شود.

نعیمه اسلاملو، نویسنده رمان «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» و فعال حوزه زنان است. او با در نظر گرفتن این دغدغه که رمان حاضر پاسخگوی چالش‌ها و سؤالات در این حوزه باشد، با به‌روز کردن محتوا بر اساس دغدغه‌های جدید دختران جوان و نوجوان در شرایط همه‌گیری فضای مجازی، در ویراست جدید حرف‌های تازه‌ای برای خواندن در این کتاب دارد.

نعیمه اسلاملو متولد سال 1358، که پژوهشگر و مدرس حوزه زن و حجاب و خانواده است، 18 عنوان کتاب را به تألیف رسانده که برخی از این کتب شامل «حریم ریحانه»، «کلبه مهر»، «ساکنان بهشت» و … است. وی همچنین مدرس بیش از 70 دوره آموزشی تخصصی حجاب است. اسلاملو در سال 89 به عنوان بانوی سرافراز اسلامی شناخته شد.

«فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» که تاکنون به بیش از 30 هزار نسخه رسیده است، در ویراست جدید در قطع رقعی، با 376 صفحه و با قیمت 40 هزار تومان در تیراژ هزار نسخه روانه بازار نشر شده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها