«بی‌پرده با حجاب» پاسخگوی سؤالات و شبهات عفاف و حجاب

کتاب “بی پرده با حجاب”؛ اولین کتاب تخصصی در حوزه پاسخگویی جامع به سوالات و شبهات عفاف و حجاب از سوی انتشارات تلاوت آرامش منتشر شد.
انتشارات تلاوت آرامش (ناشر تخصصی حوزه زن، حجاب و خانواده)؛ که تا کنون بیش از نیم میلیون نسخه کتاب به چاپ رسانده است. آخرین اثر خود را با نام “بی پرده با حجاب”، نوشته نعیمه اسلاملو و آزاده اکبری در حوزه پاسخگویی به شبهات حجاب وارد بازار نشر کرده است.
این کتاب در حقیقت یک اثر پژوهشی است که حاصل بیش از 17سال، کار میدانی تخصصی مؤسسة فرهنگی-هنری خیبر در برگزاری بیش از 12000 کارگاه و دورة آموزشی و حضور در بیش از 1400 دبیرستان دخترانه، دانشگاه، حوزة علمیه و دیگر مرکز آموزشی و فرهنگی و همچنین فعالیت جدّی در فضای مجازی با موضوع حفظ کرامت زن در سایة فرهنگ عفاف و حجاب است.
سؤالات و چالش‌های احصاشده در طول این فعالیت 17ساله، به‌صورت پراکنده در بیش از 20 کتاب قبلی این مؤسسه ارائه شده، اما “بی پرده با حجاب”، اولین کتاب تخصصی در احصا و پاسخ‌گویی جامع به سؤالات و شبهات عفاف و حجاب است. همچنین در بررسی کتاب‌های موجود که به مسئلة شبهات حجاب پرداخته‌اند، نمونة مشابه این اثر پژوهشی ازنظر تعداد شبهات بررسی شده، به‌روز و مورد نیاز مخاطب‌بودن آنها و هم به لحاظ توجه به جامعیت، دقت و ایجاز در پاسخ‌گویی، یافت نشد.
از جمله ویژگی‌های این کتاب، پاسخگویی به بیش از 70 شبهه ناظر به مسئله عفاف و حجاب است که هم از زاویه برون دینی هم از زاویه درون دینی و بصورت کوتاه،‌ جامع و دقیق است.
در این کتاب سعی شده است بدون اینکه اعتقاد به چیزی، به ذهن خواننده تحمیل شود، با طرح سوال‌های مبنایی،‌ خواننده را به تقکر و تحلیل وادار کند؛ به همین دلیل در قسمت پاسخ‌ها تا حدامکان،‌ از جمله‌های سوالی استفاده شده است.

از دیگر ویژگی‌های این کتاب فصل بندی آن است که بر اساس نوع جهان‌بینی و میزان اعتقاد به اسلام در مخاطب که بسیاری از سوالاتش ریشه در پرسش اصلی‌تر و مبنایی‌تر دارد و در واقع تکرار چند مفهوم اصلی صورت گرفته است.
با توجه به اینکه ریشه‌دارترین و پایدارترین رفتارهای انسان‌ها نشئت‌گرفته از باورهای آنان است؛ به همین علت رفع سؤالات و شبهات ذهنی مخاطب و کمک به او درراستای ساخت باورهای صحیح یا بازسازی و غنی‌سازی باورهای موجود، نقشی مهم و مبنایی در اصلاح و تغییر رفتار افراد دارد، این کتاب به مبلّغین، طلاب،‌ فعالین فرهنگی، مدیران،‌ معلمان، اساتید دانشگاه‌ها و تمام کسانی که کار فرهنگی در حوزه حجاب را دارند توصیه می‌گردد.
این کتاب در 8 فصل، 114 صفحه به قیمت 30 هزار تومان وارد بازار نشر شده است.
علاقمندان جهت تهیه کتاب به اینجا کلیک کنید و یا با شماره‌های 09190330159 و 02632712564 تماس حاصل نمایند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها